Abstrakcja 

Jest 10 produktów.

Plakat w ramie "Sie śmiga" to plakat w stylu retro z grafiką pędzącego skutera będzie znakomitym dodatkiem do wnętrz z charakterem lub młodzieżowych. - pierwszy podany wymiar to poziom - drugi podany wymiar to pion Jeżeli potrzebujesz inną kolorystykę, odwrotne lub inne wymiary skontaktuj się z nami.

49,99 zł

Plakat w ramie "Red Lips" to abstrakcyjny portret kobiety w bieli i czerni z przyciągającymi uwagę czerwonymi ustami. Plakat znakomicie wpisze się w nowoczesne wnętrze, szczególnie dobrze będzie prezentował się w dużym rozmiarze. - pierwszy podany wymiar to poziom - drugi podany wymiar to pion Jeżeli potrzebujesz inną kolorystykę, odwrotne lub inne...

49,99 zł

Plakat typograficzny "Future is now" to dodatek do nowoczesnych wnętrz wpisujący się w najnowsze trendy z grafika w modnym kolorze miedzianym. Motto zachęca do korzystania z życia tu i teraz, nie odkładani wszystkiego na przyszłość. - pierwszy podany wymiar to poziom - drugi podany wymiar to pion Jeżeli potrzebujesz inną kolorystykę, odwrotne lub inne...

49,99 zł

Plakat "Feel the music" w ramie to idealny dodatek do nowoczesnego wnętrza, lub pokoju młodzieżowego, nie tylko dla miłośników gitary. - pierwszy podany wymiar to poziom - drugi podany wymiar to pion Jeżeli potrzebujesz inną kolorystykę, odwrotne lub inne wymiary skontaktuj się z nami.

49,99 zł

Plakat "Geometric skull" to oryginalna koncepcja, która z pewnością przyciągnie uwagę. Geometryczna forma wpisuje się w trend minimalistyczny. - pierwszy podany wymiar to poziom- drugi podany wymiar to pion Jeżeli potrzebujesz odwrotne lub inne wymiary skontaktuj się z nami.

49,99 zł

Plakat "Rainbow heart" to propozycja do nowoczesnego wnętrza, do którego chcemy wnieść nieco koloru. Na plakacie dostrzegamy zarówno abstrakcyjną kolorystykę, geometryczny wzór, jak i wszechobecny motyw miłości, co jest odpowiedzią na obecne trendy. - pierwszy podany wymiar to pion- drugi podany wymiar to poziom Jeżeli potrzebujesz odwrotne lub inne...

49,99 zł

Plakat "Geometryczny jeleń" to dodatek do współczesnego wnętrza, wnoszący powiew skandynawskiego klimatu. Geometryczna forma to pomysłowa koncepcja wpisująca się w trend minimalistyczny. - pierwszy podany wymiar to poziom- drugi podany wymiar to pion Jeżeli potrzebujesz odwrotne lub inne wymiary skontaktuj się z nami.

49,99 zł

Plakat "Jeleń" to minimalistyczny dodatek do współczesnego wnętrza, wnoszący powiew skandynawskiego klimatu.  - pierwszy podany wymiar to poziom- drugi podany wymiar to pion Jeżeli potrzebujesz odwrotne lub inne wymiary skontaktuj się z nami.

49,99 zł

Plakat "Diament" to propozycja dla osób ceniących minimalizm, dodatek wnoszący odrobinę koloru do współczesnego wnętrza.  Ciekawie prezentuje się zarówno w wersji pionowej jak i poziomej. Jeżeli potrzebujesz odwrotne lub inne wymiary skontaktuj się z nami.

49,99 zł

Plakat "Jeż" to propozycja do wnętrz skandynawskich, minimalistycznych i pokoju dziecięcego Jest sprzedawany z zestawem zawieszek, od razu gotowy do powieszenia. - pierwszy podany wymiar to poziom- drugi podany wymiar to pion Jeżeli potrzebujesz odwrotne lub inne wymiary skontaktuj się z nami.

49,99 zł
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów