Dekory do łazienki

Szukasz pomysłów, które ożywią Twoją kuchnię lub łazienkę? Masz już dość monotonnych i nudnych dekoracji? Postaw na nowoczesny design i oryginalną formę. Szklane dekory do łazienki czy kuchni to obecnie trend, z którego korzysta większość profesjonalnych aranżerów wnętrz.

Tworzony na wymiar i według indywidualnych preferencji klienta. Potrafimy dopasować szklany dekor do najbardziej wymagającej kuchni i do łazienki o nietypowej aranżacji. Nasz sklep internetowy oferuje artykuły dekoracyjne najwyższej jakości w wielu wzorach. Wszystkie płytki wykonane są z bezpiecznego szkła o grubości 4 mm. Są odporne na wilgoć oraz posiadają dożywotnią gwarancję trwałości kolorów.

Wszystkie ceny produktów podane są poniżej. Cena paneli szklanych uzależniona jest od wymiarów. Na zamówienie klienta oferujemy możliwość wycięcia otworów, czy też zaprojektowania niestandardowych kształtów. Nasi doradcy podpowiedzą najlepsze rozwiązania. Do każdego zamówienia dołączamy instrukcję szybkiego i prawidłowego montażu.

Płytki i dekory szklane do łazienki
Jest 18 produktów.
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów

Instagram

Pozycjonowanie i reklama w Google:
Pozycjonowanie stron Widoczni