Panele szklane do łazienki - Wzór Kwiaty

Wprowadź do swojej łazienki nieco koloru i wybierz przywodzące na myśl lato panele szklane do łazienki w kwiaty. To dekoracje ścienne, które w łatwy sposób odmienią aranżację wnętrza. Efektowne grafiki pozwolą poczuć się jak w magicznym miejscu, blisko natury, a wytrzymałość i jakość szkła hartowanego sprawi, że panele będą zdobiły łazienkę przez długi czas. Jakie kwiaty ozdobią wnętrze Twojej łazienki?

Jest 27 produktów.
Pokazuje 1 - 21 z 27 elementów

Dekoracyjne panele szklane do łazienki w kwiaty - efektowne i praktyczne

Szklane panele łazienkowe w kwiaty to nowoczesne rozwiązanie, łamiące stereotypy, że dekoracje zarezerwowane są wyłącznie dla pokoju. Panel szklany do łazienki w kwiaty to oryginalna ozdoba, nadająca wnętrzu lekkości, budująca klimat sprzyjający odprężeniu. Intensywne kolory, wyraziste zdobienia i nienaganna jakość wykonania paneli sprawiają, że stają się one atrakcyjną dekoracją. Panele szklane do łazienki w kwiaty stanowią umiejętne połączenie nowoczesnego designu, z funkcjonalnością:

  • możesz zamontować je w dowolnym miejscu - pod prysznicem czy obok umywalki,
  • doskonale zastępują tradycyjne płytki, 
  • swoim wyglądem podkreślają charakter pomieszczenia.

Zastanawiasz się, jakie szklane panele łazienkowe w kwiaty wybrać? W naszym asortymencie znajdziesz zróżnicowane propozycje - maki polne, słoneczniki, bez - to tylko niektóre z dostępnych grafik. Wybierz swoje ulubione kwiaty i przekonaj się, jak stylowo może wyglądać Twoja łazienka!

Instagram