Panele szklane do łazienki - Wzór Vintage i Retro

Postaw na dobry styl - także w łazience. Panele szklane do łazienki vintage i retro nadadzą wnętrzu wyjątkowego charakteru. Stanowią nawiązanie do przeszłości, ujęte w efektownych projektach. Pełne koloru, wyraziste grafiki, wysokiej jakości szkło hartowane i odporność na wilgoć, czyni z nich rozwiązanie idealne do łazienki. Zastępują płytki, pozwalając cieszyć się ulubionym stylem - poznaj szklane panele!

Jest 10 produktów.
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Panele szklane vintage i retro - ponadczasowe dekoracje do łazienki 

Są doskonałym połączeniem nowoczesnego stylu dekoracji wnętrz z elementami, które modne były kilka, kilkanaście lat temu. Szklane panele łazienkowe vintage i retro łączą stare z nowym - w efektowny sposób, jednocześnie tworząc praktyczny element wyposażenia wnętrz. Wykonany ze szkła hartowanego o grubości 4 mm panel szklany do łazienki vintage czy retro jest odporny na uszkodzenia, a dzięki zastosowaniu do naniesienia grafiki techniki laminacji, trwałe jest również zdobienie. Dzięki temu działanie wody czy upływ czasu nie pozostawią na dekoracjach żadnego śladu.

Panele szklane do łazienki vintage i retro możesz zamieścić w tym samym miejscu, co płytki:

  • w kabinie prysznicowej,
  • przy wannie,
  • nad umywalką,
  • pod lustrem i na każdej dowolnej ścianie.

Nie występują żadne ograniczenia w kwestii ich lokalizacji - nawet gniazdka ani baterie, na które przygotujemy otwory. Wybierz szklane panele łazienkowe vintage i retro - urządź łazienkę tak, jak lubisz!

Instagram