Panele szklane do łazienki - Wzór Tła i Desenie

Uniwersalne rozwiązanie dekoracyjne? Panele szklane do łazienki przedstawiające tła i desenie to dekoracje, które pasują niemal do każdego wnętrza. Neutralne, ale wciąż stylowe grafiki ozdobią zarówno nowoczesną łazienkę, jak i urządzoną w klasycznym stylu. Dodatkowo, panele wyróżnia trwałość oraz funkcjonalność, a wszystko to za sprawą hartowanego szkła - poznaj nasze propozycje!

Jest 28 produktów.
Pokazuje 1 - 21 z 28 elementów

Panele szklane do łazienki - tła i desenie, które podkreślą wystrój wnętrza

Wykorzystywane zamiast płytek szklane panele łazienkowe z motywem tła i deseni, doskonale sprawdzają się we wnętrzach takich, jak łazienka - gdzie powietrze jest wilgotne:

  • są odporne na działanie wody - zachowują nienaganny wygląd na lata,
  • są łatwe w utrzymaniu w czystości.

Dodatkowo, każdy panel szklany do łazienki przestawiający tło, deseń czy teksturę wykonany został ze szkła hartowanego o grubości 4 mm, z pełną precyzją i dbałością o bezpieczeństwo użytkowania.

Szklane panele łazienkowe z motywem tła i deseni z łatwością dopasujesz do wnętrza. Możesz wybrać między innymi te w jednolitym kolorze - na przykład białe, które rozjaśniają wnętrze i powodują, że przestrzeń wydaje się większa.

Panele szklane do łazienki z tłem, deseniem czy teksturą to doskonały sposób na szybką i efektowną dekorację. Wystarczy zamontować je tuż nad umywalką, przy wannie, w kabinie prysznicowej czy na dowolnej ścianie, by móc cieszyć się odświeżonym wyglądem łazienki.

Instagram