Ostatnio na blogu

Jak udekorować pokój aby wprawił Cię w dobry nastrój zaraz po przebudzeniu?

Napisał: Urboart Urboart Kategoria: Kuchenne panele szklane Dnia:
Jak udekorować pokój aby wprawił Cię w dobry nastrój zaraz po przebudzeniu?

Zastanawiasz się, czy warto zainwestować w dekoracje pokoju poprawiające nastrój? Czy zdarza Ci się, że myślisz jak po obudzeniu zyskać dobry nastrój, żeby móc dobrze zacząć dzień? Zapraszamy do przeczytania naszego artykułu, w którym opiszemy niektóre dekoracje pokoju wpływające na nastrój, a także doradzimy co zrobić, by budzić się z uśmiechem na twarzy. Podpowiemy także, ile kosztują dekoracje do pokoju poprawiające samopoczucie.

 

TYGRYSEK - obraz na szkle

Jak po obudzeniu zyskać dobry nastrój?

Coraz większą popularność zyskują obrazy na szkle. Są nie tylko odporne na zawilgocenia, ale także dłużej zachowują intensywne kolory. Tego typu dekoracje pokoju poprawiające nastrój można zawiesić na ścianie naprzeciwko łóżka, żeby zaraz po przebudzeniu mieć dobre samopoczucie. Oczywiście wszystko zależy od wzoru – najlepiej, żebyś wybrał motyw, który Cię odpręża i relaksuje. Dla niektórych będzie to natura, a dla innych przestrzeń miejska. Niektóre osoby mogą także odprężać się przy obrazach abstrakcyjnych lub przy portretach – niestety tutaj nie ma uniwersalnej rady. Część osób może także nie przepadać za tego typu ozdobami w pokoju – nie warto na siłę zmieniać swojego gustu, ponieważ można osiągnąć odwrotny efekt. Dekoracje pokoju poprawiające nastrój zależą bowiem od preferencji osób w nich mieszkających.

GŁOWA LWA - obraz na płótnie

Dekoracje pokoju wpływające na nastrój

Jeżeli zastanawiasz się, jak po obudzeniu zyskać dobry nastrój, to możesz zainwestować w fototapetę, która pokryje całą ścianę naprzeciwko łóżka. Gdy tylko otworzysz oczy i zobaczysz relaksujący widok oceanu, gór czy lasu, od razu poczujesz się lepiej. Do dekoracji pokoju wpływających na nastrój można zaliczyć także plakaty czy obrazy na płótnie, które zawisną w sypialni.

Ile kosztują dekoracje pokoju poprawiające samopoczucie? To zależy od ich rodzaju. Plakaty będą oczywiście tańsze niż obrazy na szkle. To właśnie jest tak piękne w dekoracjach pokojowych poprawiających nastrój – ich cena może wahać się od kilkudziesięciu do nawet kilkuset złotych, dlatego każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie.

Jeżeli chcesz poprawić sobie nastrój z rana, odpowiedz sobie na pytanie: co lubisz? Co Cię relaksuje? Przy jakim widoku chciałbyś się budzić codziennie? Dopiero wtedy będziesz mógł zadecydować, czy wolisz obraz na płótnie, szkle czy w postaci panelu. A może wolisz postawić na plakaty w antyramie, które ocieplą wnętrze pokoju? Wszystko zależy od Ciebie!

Komentarze

Napisz swój komentarz

Instagram